Jak to všechno začalo no.1

Rozhodla jsem se postupně tady na blog přidat moje starší články, které jsem tehdy začala psát na facebook v době, kdy jsem ještě neměla tenhle blog. Bylo to v době, kdy ani o facebooku Ms. Swan skoro nikdo nevěděl a byla tam jen hrstka lidí (ze začátku vůbec nikdo.. :-)) ). Takže je velmi pravděpodobné, že je možná ani nikdo nečetl..

Ale možná, že by jste si teď třeba rádi poslechli, jak to se mnou vlastně všechno bylo.. Pěkně od začátku. Takže se pohodlně posaďte, uvařte si k tomu třeba dobrý čajík nebo kafe a pojďte se mnou na malý výlet zpátky do minulosti 🙂 Dneska první článek, ze dne 29.října 2018…

………………………………………………………………………………………………………………

V srpnu mi potvrdili roztroušenou sklerózu. Měla jsem ataku, velké brnění a necitlivost nohou a zánět pravého oka, takže jsem viděla rozmazaně. Taky závratě, mozkovou mlhu a špatnou rovnováhu. Za sebou jsem měla stresové období, téměř žádný čas na sebe, nespokojenost, přetaženost.. Moc práce doma i u podnikání, miminko, dvě děti navíc doma o prázdninách,.. Všechno se sesypalo, tělo řeklo dost.

Nedivím se tomu. Zpětně se divím sama sobě, že jsem to nechala dojít tak daleko 😓 Ublížila jsem akorát sama sobě. Každopádně nemoc mě mentálně tak nastartovala k celkové změně, že není silnější motivace.

Začala jsem odpočinkem a úpravou jídelníčku. Vlastně totální jídelníčkovou revolucí!!!! 😄 Překopala jsem všechno. Po přečtení hromad informací, článků všeho druhu, stránek, webů,… mě nejvíce zaujala SWANKOVA DIETA, kterou jsem objevila na facebooku. Tady jsem konečně objevila lidi, kteří roztroušenou sklerózu mají a normálně fungují. Neřešily se zde (jako v jiných RS skupinách a stránkách) ataky, léky, chemická léčba a vedlejší příznaky, trvalé následky, kolečková křesla, invalidní důchody ani další podobné chuťovky, které mě i teď pěkně děsí :-/

Naopak tady psali lidé, jak je jim s dietou a životním stylem podle doktora Swanka dobře a jak mají (téměř nebo úplně) normální životy. Konkrétní lidé, ne jen nějaké obecné informace nebo neurčitá masa.
A to mě zaujalo, přečetla jsem to všechno, přeložila si z angličtiny všechny potřebné informace, objednala si knížku ze zahraničí. A dala se do toho. Naplno. Určitě to tady brzy popíšu, třeba se to někomu bude taky hodit.

Tento systém držím téměř tři měsíce. Přidala jsem si k tomu i bezlepkovou dietu a omezení bílého cukru jakožto dvě věci , které nejvíce škodí tělu, zhoršují autoimunitní problémy a záněty v těle.

Všechny příznaky roztroušené sklerózy odezněly a to včetně únavy. Cítím se úplně normálně. Vlastně LÉPE než kdykoli předtím. A úplně bez jakýchkoli léků. První schůzku v RS centru, kterou jsem měla mít na začátku října, jsem si přeobjednala až někdy na zimu. Protože jsem objevila zcela nové a užitečné podněty, které mě zajímají mnohem více než klasický lékařský pohled na RS.

Potřebuji si tento Swankův systém (a vlastně potažmo můj nový systém jelikož jsem si Swanka upravila na míru sama sobě) pořádně vyzkoušet a získat pro sebe čas a jistotu, že to jde i jinak. Ale už teď vím, že nějaká chemická léčba bude pro mě asi ta poslední možnost.

Za ty cca tři měsíce jsem shodila cca 7-8 kg a mám svoji ideální váhu po x-letech 🙂 Úplně mimoděk, hubnutí vážně nebyl můj cíl. Navíc úplně bez jakéhokoli hladovění. Zmizel mi tuk na břiše, celkově se mi moje tělo teď mnohem více líbí. Přestaly mi padat vlasy, netřepí se mi nehty. Zlepšila se mi kůže (mám cca od 10 let i lupénku, která v současnosti skoro není). Zklidnila se mi štítná žláza (měla jsem ji rozjetou po atace v srpnu a na endokrinologii nešla hned, „poléčila“ jsem si ji sama a potom až šla na kontrolu na endokrinologii – a výsledky OK). Krásně se mi zlepšuje dokonce léta popraskaná kůže na chodidlech. Moje kojené miminko už nemá vůbec žádný ekzém. Prostě zmizel. A mohla bych pokračovat dál.

Zázrak? Neřekla bych. Spíš zafungovalo to, v co plně věřím a na 100% dodržuju.
Protože žádný dortík, rohlík, parmazán, řízek, šlehačka mi za to nestojí. Je mi skvěle 🤩😍

………………………………………………………………………………………………………………

Pokračování příště 🙂 A bude to brzy, slibuju!

PS. Pokud ještě nemáte můj eBook První pomoc při roztroušené skleróze s jídelníčkem na 7 dní, můžete si jej ZDARMA stáhnou tady >>

Navzdory diagnóze roztroušené sklerózy jsem našla cestu k jejímu vyléčení pomocí alternativních metod. Otestovala jsem sama na sobě jejich sílu a teď toto vědění předávám dál. Jsem žena, maminka tří dětí, podnikatelka na rodičovské dovolené, optimistka, akční člověk plný energie a nadšenec do alternativní medicíny a zdravého stravování. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.