Koho máte ve svém životě na prvním místě vy?

S hrůzou jsem si tehdy po diagnóze RS uvědomila, jak jsem tomuhle nikdy pořádně neporozuměla a dělala to celý život špatně. Všechno bylo přednější. Nejdříve škola, pak práce, děti, uklízení domácnosti, vytváření dojmu jak to všechno dobře zvládám, práce při mateřské a klienti+termíny, partner a jeho pozornost…. Mohla bych pokračovat do aleluja.

Zpětně si uvědomuji, že jsem chvílemi už opravdu nemohla a jela proti svému tělu. Mozek a ego byly silnější. Do určité doby. Tělo dalo stopku, a to dost výraznou. Dostala jsem od něj pěknou „ťafku“. Jinak bych to asi nezměnila. Respektive nepochopila bych, že dělám něco špatně. Jako ambiciózní prvorozené dítě jsem byla nevědomky v nějakém autopilotu, který mě takto vedl.

Na prvním místě už jen já

Rozhodla jsem se to změnit. Nebylo na výběr. Roztroušená skleróza byla pro mě natolik velký strašák, že v tu chvíli nebylo nic důležitějšího, než se dát do pořádku. Moje motivace byla nezlomná. Šlo o můj život a já se nechtěla připojit k lidem, kteří se sebou vlastně reálně nic nedělají a pouze navštěvují RS centrum, píchají si doma injekce něčeho, co „léčí“ jen a pouze příznaky a to ještě kdoví jestli. Navíc s příšernými vedlejšími účinky a pomalým otravováním celého těla chemickými srajdami.

Ne, tohle není moje cesta.

Na to se mám moc ráda. Autoimunitní nemoci mají příčinu pouze v našem těle a mysli. Naše imunita jde proti našemu tělu a jediný, kdo s tím dokáže něco opravdu udělat, jsme my sami – o tom jsem hluboce přesvědčená. Nebo už jste snad slyšeli, že by lékaři vyléčili nějakou autoimunitní či chronickou nemoc?!  🙂 Jen my můžeme objevit ten klíč. Je důležité nebát se začít! <3

Taky se do toho můžete pustit 🙂 Můj eBook si můžete zdarma stáhnout tady >>

Navzdory diagnóze roztroušené sklerózy jsem našla cestu k jejímu vyléčení pomocí alternativních metod. Otestovala jsem sama na sobě jejich sílu a teď toto vědění předávám dál. Jsem žena, maminka tří dětí, podnikatelka na rodičovské dovolené, optimistka, akční člověk plný energie a nadšenec do alternativní medicíny a zdravého stravování. Můj příběh si přečtěte zde >>